RASPORED PREDMETNIH INFORMACIJA 2. smjena (lokacija Ulica grada Vukovara) - školska godina 2023./2024.
Autor: Tatjana Antić-Kivađ, 28. 9. 2023.
UJUTRO
POSLIJEPODNE
Zrinka Sabadoš
utorak 4. sat
srijeda 3. sat
Tin Prpić
četvrtak 5. sat
utorak 3. sat
Ivana Drvar
četvrtak 2. sat
srijeda 4. sat
Andrea Gabrić
četvrtak 5. sat
ponedjeljak 3. sat
Sanja Boto
srijeda 2. sat
srijeda 4. sat
Anita Galić
srijeda 4. sat
srijeda 3. sat
Velimir Fleischer
četvrtak 3. sat
utorak 2. sat
Krešimir Blaznik
petak 5. sat
ponedjeljak 3. sat
Željko Pekas
četvrtak 5. sat
ponedjeljak 5. sat
Jasna Pavković Orešić
srijeda 4. sat
utorak 5. sat
Ante Kajmak
utorak 5. sat
ponedjeljak 6. sat
Jasmina Parlov
utorak 5. sat
ponedjeljak 6. sat
Jela Kotarac
srijeda 4. sat
srijeda 4. sat
Ivana Ferenčak Maruna
utoralk 4.sat
ponedjeljak 5. sat
Milada Burić
srijeda 3. sat
srijeda 2. sat
Ana Adum
četvrtak 4. sat
srijeda 4. sat
Tanja Škreblin Karaica
četvrtak 4. sat
četvrtak 3. sat
Diana Bratičević
četvrtak 3. sat
četvrtak 3. sat
Boris Šantić
četvrtak 3. sat
petak 4. sat
Jadranak Jakopović
srijeda 3. sat
četvrtak 5. sat
Igor Čizmadija
utorak 5. sat
utorak 5. sat
Antonio Jurišić
četvrtak 3. sat
ponedjeljak 4. sat
Ivana Picukarić
četvrtak 3. sat
četvrtak 5. sat
Neven Boroja
utorak 3.sat
utorak 4. sat
Mirna Andročec
utorak 3. sat
utorak 3. sat
Gordan Zorbas
četvrtak 2. sat
ponedjeljak 3. sat
Marina Ljubek
ponedjeljak 5. sat
utorak 4. sat
Željka Ištvanić
ponedjeljak 4. sat
ponedjeljak 4. sat
Nataša Kožić Marjanović
srijeda 4. sat
utorak 3. sat
Katarina Lučić
četvrtak 4. sat
utorak 4. sat
Ajka Kaleb
utorak 4. sat
utorak 3. sat
Zoran Babić
ponedjeljak 4. sat
ponedjeljak 4. sat
Čelan Ivica
ponedjeljak 3. sat
ponedjeljak 3. sat
Ivana Frljić Marković
utorak 3. sat
utorak 2. sat
Katica Branka Katalinić
ponedjeljak 5. sat
ponedjeljak 4. sat
Alan Čubrilo
utorak 4. sat
utorak 4. sat
Marija Marinčić
četvrtak 2. sat
četvrtak 2. sat
Ilijana Sekulić Erić
utorak 3. sat
ponedjeljak 2 sat
Olivera Majić
petak 3. sat
petak 3. sat
Marija Đaković
petak 2. sat
petak 2. sat