Organizacija nastave na daljinu - 23.03.2020.

Autor: Tatjana Antić-Kivađ, 23. 3. 2020.

Dragi učenici,

Situacija koja nas je pogodila u posljednje vrijeme, a posebno jučerašnji potres, sve nas je uznemirila. Dosta vas je javilo da su vam domovi stradali i da  imate teškoća s internetom. Nemojte se brinuti. Sve nedaće ćemo zajedno prebroditi. Tu smo za vas. Ako vam je potrebna pomoći ili biste željeli s nekim podijeliti svoju bojazan,  javite se pedgoginjama na mailove tajtana.antickivad@yahoo.com ili adriana.mastelic@gmail.com i navedite kontakt kako bi vas mogli kontaktirati. Školske obveze će te odraditi kada se situacija stabilizira. Bitno je da ste svi dobro, zdravi i  veseli , onakvi kakve vas znamo. Znajte da ste svojim razrednicima i profesorima stalno u mislima.

Nemojte zaboraviti da koronavirus prijeti iza svakog ugla. Stoga ne izlazite iz svojih domov , a sa svojim  prijateljima komunicirajte putem društvenih mreža. Pročitajte koju lijepu knjigu, vježbajte zajedno preko  YouTuba, bavite se onim za što niste ranije  imali vremena. Samo ostanite doma!!!To je trenuto najvažnije. Sve ostalo je manje bitno. Važno je samo da svi ostanete zdravi. Kada se interntetske  veze stabiliziraju, posvetite se obavljanju svojih školskih obveza. Sve ćemo zajedno uspjeti nadoknaditi.

Vjerujemo u vas i jedva čekamo trenutak kada ćemo opet čuti vaš smijeh po hodnicima i učionicama. Da nas razveselite svojim šalama i pričama. Školska zgrada  je pretrpjela znatna oštećenja,  ali nadamo se da će se sve sanitarati do trenutka našeg povratka.

Vama i vašim roditeljima želimo mir i zdravlje, budite podrška jedni drugima i svi problemi će se lakše riješiti.

Srdačan pozdrav,

Ravnatelj i pedgoginje